MODUŁ 1. STRONY INTERNETOWE PRO

290,00
Co to?
W dobie rozwoju technologii posiadanie strony własnej firmy jest niemal obowiązkiem. Dlatego coraz bardziej szerzy się popularność na witryny online. Do ich tworzenia używane są najczęściej takie języki jak: HTML, CSS i JavaScript.
HTML pozwala na tworzenie stron www, a CSS jest używany do tego, by dbać o ich “wygląd zewnętrzny”. Żadna strona nie powstanie bez HTML, a razem są niezbędnymi narzędziami web developerów. JavaScript dba o projektowanie wizualnych treści, pomaga “ożywić” strony internetowe.

Jak?
Uczniowie nauczą się samodzielnie tworzyć zaawansowane strony internetowe, poznają jak korzystać z języka znaczników HTML oraz sposobu stylowania elementów przy pomocy stylów CSS. Za pomocą JavaScript zwiększą atrakcyjność strony, stworzą interakcje dla użytkownika i rozwiną własne umiejętności.

Dlaczego?
Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń mówi, że średnie zarobki front-end developerów (twórców stron internetowych i aplikacji) oscylują ok. 7 550 PLN miesięcznie.  Cyfryzacja staje się kluczowym elementem każdego biznesu, a to oznacza, że programista front-end jest bez wątpienia cennym specjalistą na rynku pracy.

Ilość zajęć:
6 lekcji